CzechDanishDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishRomanianRussianSlovakSpanish

Výroba katalógových hydromotorov

  • Atypické hydromotory špeciály
  • Predaj skladových hydromotorov
  • Predaj komponentov hydromotorov
  • Výroba atypických dielov

Výroba podľa presnej špecifikácie

Tradičná ponuka pre našich zákazníkov je výroba valcov podľa ich špecifikácie. Pre staršie výrobne linky či zariadenia kde už neexistuje náhradný diel vám dokážeme presne vyrobiť požadovaný hydraulicky valec pre ďalšiu prevádzku vašej linky. Dôležité pre nás je detail presnej zástavby, zdvih a uloženie. Vašu hydrauliku vám vyrobíme presne podľa akéhokoľvek starého a zničeného hydromotora.

Katalóg vyrábaných dielov

V sekcii katalóg si môžete prezrieť rôzne typy hydrauliky ktoré boli u nás vyrobene alebo repasované. Dovoľujeme sa pochváliť aj tým že sme dokázali pre našich zákazníkov zabezpečiť opravu hydrauliky ktorú iné firmy zaoberajúce sa rovnakou profesiou nedokázali. Doposiaľ sme zabezpečili každú jednu opravu a to doslova aj s chýbajúcimi časťami ktoré iné firmy po rozobratí stratili.

Priamočiary hydromotor HM1.2

DVOJČINNÝ – bez tlmenia v koncových polohách
Pmax 18 MPa

Priamočiary hydromotor HV

DVOJČINNÝ – bez tlmenia v koncových polohách
Pmax 18 MPa

Priamočiary hydromotor EH

– je prvok, ktory premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú – axiálne silu piestne tyče v oboch smeroch. Svojou konštrukciou nevyžadujú špeciálne požiadavky na obsluhu a údržbu. Pre bezchybnú a bezpečnú funkciu je nutné riadiť sa prevádzkovými a technickými podmienkami. Hydromotor EH je zostavený zo zvárané trubky s presne opracovanými vnútorným priemerom v tolerancii H9. Na nej sú navarené pripojovacie hrdlá pre vstup tlakového oleja s vnútorným závitom a zátka spoločne s pevným okom vojne. Oko vojne aj oko piestne tyče je osadené kĺbovým ložiskom. Veko pre vedenie piestnej tyče spolu s tesniacimi prvkami je naskrutkovaný do rúrky plášťa valca. Na brúsené – leštené a chrómované piestne tyči rozmerové tolerancie f7 je z jednej strany navarené závesné oko, druhy koniec tyče je osadený piestom. Hydromotory EH sú určené pre ľahké prevádzkové podmienky skôr s nižším počtom cyklov. Ich konštrukcia vychádza zo zámeru ponúknuť spoľahlivý výrobok za veľmi priaznivú cenu.

Priamočiary hydromotor ZH1

– je prvok, ktorý premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú – axiálne silu piestne tyčev oboch smeroch. Svojou konštrukciou nevyžadujú špeciálne požiadavky na obsluhu a údržbu. Pre bezchybnú a bezpečnú funkciu je nutné riadiť sa prevádzkovými a technickými podmienkami.
Hydromotor ZH1 je zostavený z rúrky s presne opracovaným vnútorným priemerom v tolerancii H8. Na nej sú navařenypřipojovací hrdla pre vstup tlakového oleja s vnútorným závitom a zátka spoločne s pevným okom vojne. Oko vojne aj oko piestne tyče je štandardne osadené kĺbovým ložiskom. Veko pre vedenie piestnej tyče spolu s tesniacimi prvkami je naskrutkovaný do rúrky plášťa valca. Na brúsené – leštené a chrómované piestne tyči rozmerové tolerancie f7 je z jednej strany navarené závesné oko, druhý koniec tyče je osadený piestom.

Priamočiary hydromotor ZH2

– je prvok, ktory premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú – axiálne silu piestne tyče v oboch smeroch. Svojou konštrukciou nevyžadujú špeciálne požiadavky na obsluhu a údržbu. Pre bezchybnú a bezpečnú funkciu je nutné riadiť sa prevádzkovými a technickými podmienkami.
Hydromotor ZH2 je zostavený z rúrky s presne opracovanými vnútorným priemerom v tolerancii H8. Na nej sú navarené pripojovacie hrdlá pre vstup tlakového oleja s vnútorným závitom a zátka spoločne s pevným okom vojne. Oko vojne aj oko piestne tyče je štandardne osadené kĺbovým ložiskom. Veko pre vedenie piestnej tyče spolu s tesniacimi prvkami je naskrutkovaný do rúrky plášťa valca. Na brúsené – leštené a chrómované piestne tyči rozmerové tolerancie f7 je z jednej strany navarené závesné oko, druhy koniec tyče je osadený piestom.

Priamočiary hydromotor ZH2T

– je prvok, ktory premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú – axiálne silu piestne tyče v oboch smeroch. Svojou konštrukciou nevyžadujú špeciálne požiadavky na obsluhu a údržbu. Pre bezchybnú a bezpečnú funkciu je nutné riadiť sa prevádzkovými a technickými podmienkami. ZH2T je hydromotor s neregulovatelnym tlmením (zníženie rýchlosti pohybu piestne tyče) v koncových polohách – nemôžeme však garantovať účinnosť tlmenia. Pre požiadavku presného tlmenie voľte typ PCH ZH2RT alebo ISO 6022. Hydromotor je zostavený z rúrky s presne opracovanými vnútorným priemerom v tolerancii H8. Na nej sú navarené pripojovacie hrdlá pre vstup tlakového oleja s vnútorným závitom a zátka spoločne s pevným okom vojne. Oko vojne aj oko piestne tyče je štandardne osadené kĺbovým ložiskom. Veko pre vedenie piestnej tyče spolu s tesniacimi prvkami je naskrutkovaný do rúrky plášťa valca. Na brúsené – leštené a chrómované piestne tyči rozmerové tolerancie f7 je z jednej strany navarené závesné oko, druhy koniec tyče je osadený piestom.

Priamočiary hydromotor ZH2RT

– je prvok, ktory premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú – axiálne silu pístnítyče v oboch smeroch. Svojou konštrukciou nevyžadujú špeciálne požiadavky na obsluhu a údržbu. Pre bezchybnú a bezpečnú funkciu je nutné riadiť sa prevádzkovými a technickými podmienkami. ZH2RT je hydromotor s regulovateľným tlmením (zníženie rýchlosti pohybu piestne tyče) v koncových polohách.Je zostavený z rúrky s presne opracovanými vnútorným priemerom v tolerancii H8. Na nej sú navarené pripojovacie hrdlá pre vstup tlakového oleja s vnútorným závitom a zátka spoločne s pevným okom vojne. Oko vojne aj oko piestne tyče je štandardne osadené kĺbovými ložiskem.Víko pre vedenie piestnej tyče spolu s tesniacimi prvkami je naskrutkovaný do rúrky plášťa valca. Na brúsené – leštené a chrómované piestne tyči rozmerové tolerancie f7 je z jednej strany navarené závesné oko, druhy koniec tyče je osadený piestom.

Priamočiary hydromotor ZH-PL

– je prvok, ktory premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú – axiálne silu piestne tyče v jednom smere – výsuv. Spätnom pohybe piestne tyče musia byt zaistený vonkajšou silou. Svojou konštrukciou nevyžadujú špeciálne požiadavky na obsluhu a údržbu. Pre bezchybnú a bezpečnú funkciu je nutné riadiť sa prevádzkovými a technickými podmienkami. Hydromotor ZH-PL je zostavený z rúrky daného rozmeru bez nutnosti presnej geometrie vnútorného ∅. Na nej je navarené pripojovacie hrdlo pre vstup tlakového oleja s vnútorným závitom a zátka spoločne s pevným okom vojne. Oko vojne aj oko piestne tyče je štandardne osadené kĺbovým ložiskom. Veko pre vedenie piestnej tyče spolu s tesniacimi prvkami a odvzdušnenie priestoru olej. náplne je naskrutkovaný na trubke plášťa valca. Na brúsené – leštené a chrómované piestne tyči rozmerové tolerancie f7 je z jednej strany navarené závesné oko, druhy koniec tyče je osadený dorazom zdvihu.

Priamočiary hydromotor ZH-PL1

– je prvok, ktory premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú – axiálne silu piestne tyče v jednom smere – výsuv. Spätnom pohybe piestne tyče musia byt zaistený vonkajšou silou. Svojou konštrukciou nevyžadujú špeciálne požiadavky na obsluhu a údržbu. Pre bezchybnú a bezpečnú funkciu je nutné riadiť sa prevádzkovými a technickými podmienkami. Hydromotor ZH-PL1 je zostavený z rúrky s presne opracovanými vnútorným priemerom v tolerancii H8.Na nej je navarené pripojovacie hrdlo pre vstup tlakového oleja s vnútorným závitom a zátka spoločne s pevným okom vojne. Oko vojne aj oko piestne tyče je štandardne osadené kĺbovým ložiskom. Veko pre vedenie piestnej tyče spolu s tesniacimi prvkami a odvzdušnenie priestoru olej. náplne je naskrutkovaný na trubke plášťa valca. Na brúsené – leštené a chrómované piestne tyči rozmerové tolerancie f7 je z jednej strany navarené závesné oko, druhy koniec tyče je osadený dorazom zdvihu.

Priamočiary hydromotor ZH1/2T

– je prvok, ktory premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú – axiálne silu piestne tyče v oboch smeroch Svojou konštrukciou nevyžadujú špeciálne požiadavky na obsluhu a údržbu. Pre bezchybnú a bezpečnú funkciu je nutné riadiť sa prevádzkovými a technickými podmienkami. ZH1/2T je hydromotor s neregulovatelnym tlmením (zníženie rýchlosti pohybu piestne tyče) v koncových polohách – nemôžeme však garantovať účinnosť tlmenia. Pre požiadavku presného tlmenie musíme voliť zákazkové prevedenie. Hydromotor je zostavený z rúrky s presne opracovanými vnútorným priemerom v tolerancii H8. Na nej sú navarené pripojovacie hrdlá pre vstup tlakového oleja s vnútorným závitom. Veká pre vedenie piestnej tyče spolu s tesniacimi prvkami sú naskrutkovaná do rúrky plášťa valca z oboch strán. Piestne tyč je obojstranná čiže priebežná, brúsená, leštená a chrómovaná v tolerancii f7. Tento typ PCH nám zabezpečuje rovnakú rýchlosť a silové pomery pri pohybe piestne tyče v oboch smeroch.

Hydromotor – ISO 6022

Tak ako všetky predošlé, aj priamočiary hydromotor podľa ISO 6022, premieňa tlakovú energiu na energiu mechanickú-axiálne silu piestne tyče v oboch smeroch. Svojou konštrukciou nevyžaduje zvláštne požiadavky na obsluhu a údržbu. Hydromotor podľa ISO 6022 vybavený tlmením koncových polôh s reguláciou umožňuje regulované zníženie rýchlosti pohybu piestne tyče a tým zamedzenie rázov v koncových polohách. Svojou masívnou konštrukciou a riešením bez použitia technológie zvárania je predurčený pre tie najnáročnejšie prevádzkové podmienky. Tlaková pevnosť hydromotora radu ISO 6022 je stanovená na 25MPa. Pri dodržaní technickych podmienok a kontrole max zdvihu je možné hranicu prevádzkového tlaku posunúť až k 30Mpa. Táto tzv prírubová konštrukcia je výhodná aj z pohľadu následnej demontáže, napr servisných prác pri výmene tesnenia. Základné rozmery ako napr priemer piestu, priemer piestne tyče, rozmery upevňovacích prírub, čapov a závesných ok zodpovedajú norme ISO 6022.